Džudisti Leotara nastupali su juče na dva kvalitetna takmičenja, u Pljevljima i Prijedoru, gdje su ostvarili zapažene rezultate.

Na međunarodnom kupu u Pljevljima mladi Trebinjci su osvojili 3 zlatne i 3 srebrne medalje.
Na turniru je učestvovalo oko 200 takmičara iz 4 zemlje regiona.
Zlatne medalje za Leotar osvojili su :
Stefan Mišković , mlađi pionir u kategoriji do 46 kilograma
Nikola Striković, stariji pionir u kategoriji do 46 kilograma
Lazar Milić, kadet u kategoriji do 50 kilograma.
Srebrnim medaljama okitili su se:
Viktorija Dunđerović, st. pionirka u kategoriji do 63 kilograma
Aleksa Berak, poletarac do 38 kilograma
Vidak Bodiroga ,kadet do 50 kilograma.
Juniorska i seniorska ekipa džudo kluba Leotar boravila je na sedmodnevnim pripremama seniorske reprezentacije BiH u Beogradu, a pripreme su iskoristili za tempiranje forme za predstojeće evropske kupove i prvenstva Balkana.

Pioniri i kadeti Leotara juče su učestvovali i na Kupu Prijedora gdje se okupilo oko 300 takmičara iz trideset klubova Grčke, Srbije, Hrvatske, Slovenije i BiH.
Trebinjski džudisti osvojili su pet medalja.
Blagota Mrdić osvojio je zlatnu medalju u kategoriji do 66 kilograma za kadete, a srebrnu u istoj kategoriji za juniore, dok je Srđan Spaić osvojio bronzane medalje u kategoriji do 73 kilograma za kadete i juniore. Pionir Stefan Milojević u kategoriji do 26 kilograma osvojio je bronzanu medalju.