Fudbalska reprezentacija Srbije preokretom je savladala selekciju Gruzije na gostovanju sa 3:1, u petom kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine. Poklonom je poveo domaćin na startu, ali su pobjedu "orlovima" donijeli fantastični Tadić (gol i dvije asistencije), Mitrović i debitant Gaćinović.

U drugom poluvremenu mjesto Mitrogola zauzeo je Gudelj, a priliku da debituje dobio je Mijat Gaćinović umjesto Kostića i prvi nastup u nacionalnom timu nije mogao bolje da kruniše.
Četiri minuta prije kraja,Gudelj se izborio za loptu na sredini terena, ona je došla do Tadića koji je fantastično servirao loptu Gaćinoviću koji je hladnokrvno pogodio mrežu za prvjenac, konačnih 1:3 i ovjeru trijumfa.