U susretu 17. kola Lige 10 košarkaši Bošnjaka iz Hadžića su u Trebinju savladali Leotar Swisslion sa 81:70 (24:14, 13:17, 17:21, 16:29).
Košarkaši Bošnjaka, posljednji na tabeli, iznenadili su domaćeg Leotara i slavili pobjedu.
Domaći bolje otvaraju meč te prvu četvrtinu dobijaju rezultatom 24:14, ali se gosti ne predaju i na pauzu se odlazi pri rezultatu 37:31.
U drugom poluvremenu tim iz Hadžića mnogo bolji na parketu, a odlučujuća je bila četvrta četvrtina koju gosti dobijaju 29:16, za konačnih 81:70.
Kod domaćih istakao se Bojan Pelkić sa 22 poena, dok je Mujo Tuljković u redovima Bošnjaka ubacio 19.

KK „Svislajon Leotar“: Kovačević, Stevanović, Aleksić, Pelkić, Mijović, Zelenović, Lužaić, Radmilović, Radović, Fekete, Ninković, Milanović.
KK „Bošnjak“: Sarajlić, Damjanović, Petković, Tuljović, Dovadžija, Lulić, Mujić, Grosić, Keso, Ferhatbegović.