Atletičari Leotara osvojili su tri medalje, dvije zlatne i jednu srebrenu, na Prvenstvu BiH za mlađe uzrasne kategorije do 15 godina, koje je proteklog vikenda održano u Zenici.

Sandra Rosandić u trci na 300 i Dijana Kovač u skoku u vis, sa preskočenih 160 centimetara, osvojili su zlatne, dok je Dijani Kovač u troskoku pripala srebrena medalju.
Vanja Spaić, atletičarka Leotara, koja trenutno nastupa za američku koledž ekipu Univerziteta Fresno na Floridi – osvojila je juče prvo mjesto na polufinalnom koledž turniru u Dalasu sa daljinom od 47 metara i 70 centimetara.

Vrijedi napomenuti da su dvojica mladih atletičara Leotara Miloš Aranitović i Dušan Prodan imali zapažen nastup na Ostroškom polumaratonu koji je juče održan u Nikšiću.