BRČKO | Auto-moto karting klub „Leotar“ iz Trebinja osvojio je drugo mjesto na autoslalomu „Brčko 2017“ koji se boduje za Šampionat BiH i RS, a koji je održan danas u Brčkom.

Prvo mjesto pripalo je ekipi „Komotin“ iz Jajca, a trećeplasirana je bila ekipa „Spark“ iz Tuzle.
Članovi AMKK „Leotar“ iz Trebinja su na ovom takmičenju ostvarili zapažene rezultate.
U kategoriji serija automobila treća klasa, Predrag Vučinić osvojio je drugo, a Mirko Ateljević treće mjesto.
Radivoje Orbović je u kategoriji sport u klasi do 1400 ccm zauzeo prvo mjesto, a u generalnom plasmanu je bio drugi.
Maksim Milinić je u kategoriji sport u klasi do 1600 ccm bio prvi, a u generalnom plasmanu osvojio je treće mjesto.

U okviru autoslaloma „Brčko 2017“ održana je i karting trka u kojoj je trinaestogodišnji Stefan Milinić bio najbolji u klasi juniora i u generalnom plasmanu i ostvario novi rekord staze.